Ev Temizliği
Ev ve Ofis işyerleri güncel temizlik fiyatlarımız Diğer temizlik şirketlerine göre oldukça en uygun ücretlerde olup, tüm çalışanlarımız profesyonel olarak ANKARA TEMİZLİK tarafından eğitimlidir. Ev, Ofis, İnşaat – tadilat sonrası temizliği, İşyeri ve diğer hizmet talepleriniz için bizimle iletişim geçebilirsiniz.

Ev temizliği hizmetlerimiz Profesyonel Eğitimli çalışanlarımızca verilmektedir. Tüm çalışanlarımız sabit ve düzenli personellerimizdir. Kapsamlı olarak Temizlik Şirketleri arasında hizmet veren Ankara Temizlik; Firmalar arasında profesyonel bir anlayış ile hizmet sunmaktadır. Hakkında bilgiyi hakkımızda sayfamızdan da edinebilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızdan ev temizliği veya diğer temizlik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yarım gün ev temizlik hizmeti saatleri
Öğleden önce : 09.00-13.00 saatleri arasında,
Öğleden sonra :14:00-18:00 saatleri arasında hizmet sağlıyoruz.

Tam gün ev temizlik hizmeti çalışma saatleri;
Tüm gün tam zamanlı ev temizlik çalışma saatimiz : 09:00-17:00 saatleri arasındadır.
Trafiğin durumuna göre geç kalan personellerimiz, geç kaldığı süre kadar geç çıkış yaparlar.

Ankara temizlik çalışanları temizlikte neler yapıyor?
İstediğiniz bölgeleri temizliyoruz.
Haftanın 7 günü hizmet sağlıyoruz.
Çalışma saatleri 09:00-17:00.
Sigortalı çalışan kadrosuyla hizmet veriyoruz.

Ev temizliği Aşaması:

Cam temizliği
Ankara Temizlik personeli cam temizlik malzemelerini hazırlayıp cam ve çerçeveler içeriden ve dışarıdan denizlikler dahil silinir.
Mutfak temizliği
Ankara Temizlik personelimiz bonesini ve eldivenlerini takıp müşterimizin isteğine göre yağ sökücü ve domestos ile yukarıdan aşağıya doğru mutfak dolaplarını, mutfak tezgâhını, fayansları ve mutfak kapısını siler. Temizlik aşamaları bitince eldivenler değiştirilir.
Banyo temizliği
Bayan temizlik personelimiz banyo temizliği için kullandığımız malzemeleri yanına alarak banyo fayans derz aralarını kireç sökücü püskürterek temizler. Durulayıp kurular. Küvet temizliğini yağ sökücü diye adlandırdığımız alkali temizlik ürünü ile ovar durular daha sonra domestos ile tekrar ovarak durular. Duşa kabin bataryalarında oluşan kireç kalıntılarını da temizler. Lavaboyu ve duşa kabin camlarını silerek işlemi bitirmiş olur. Eldivenlerini değiştirir.
Ev genel toz alımı ve zemin temizliği
Cam temizliğini bitiren temizlik personeli diğer personel ile birlikte tüm odaların genel tozu alınır. Odalarda bulunan bilgisayar ve çalışma masaları dolap üstleri, dolap kapakları silinir. Tüm evin kapıları silinir. Tavan aydınlatmaları tozu alınır. Eşyalar çekilerek arkaları elektrik süpürgeleri ile çekilir, zemin temizlik mopu ile kenar köşe silinir.
Koltuk ve halı temizliği
Bizde koltuk ve halı temizliği için ekstra ücret almıyoruz.
Duvar silimi Ev temizliği için gelen temizlik görevlilerimiz. Müşterimizin isteğine göre koltuk,halı, duvar temizliği gibi işlemler yaptırabilirsiniz.


Temizlik malzemeleri içerisinde neler var?
Eldiven
Bone
Temizlik kovası
Genel temizlik deterjanı
Terlik
3 renk temizlik bezi
Bulaşık süngeri
Yüzey temizlik deterjanı
Bulaşık teli
Cam temizlik bezi
Cam temizlik deterjanı
Yağ sökücü deterjan
Domestos çamaşır suyu